Loading...

Ide o postupnú likvidáciu toxickej záťaže organizmu na jeho fyzickej,  mentálnej, emocionálnej a energetickej úrovni. Detoxikácia je ozdravným procesom, ktorý nastoľuje vnútornú rovnováhu a harmóniu organizmu na základe jeho auto regeneračnej schopnosti.

Bolo prirodzené jesť všetko a potravinu dobre v tele znášať. Dnes dávame pozor, ktorú potravinu jesť môžeme a ktorá nám robí problém. Tento chorý stav neznášanlivosti a citlivosti na potraviny či jej súčasti (napr. éčka) rieši tiež detoxikácia podľa MUDr. J. Jonáša. Preklenúť tento stav napomáha presné vymeranie vhodných/škodlivých potravín ako aj ich toxínov, ktoré tvoria ich súčasť.

Detoxikáciu podľa MUDr. J. Jonáša optimálne dopĺňajú výživové doplnky stravy. Klientovi v danej fáze kúry vymeriame na mieru také doplnky stravy, ktorých účinky vedia podporiť jej priebeh.

Byliny od pradávna pôsobia ako základné prírodné liečivo. Sú mnohé byliny s rovnakým účinkom, no nie na každého človeka rovnako pôsobia. Ak chceme dosiahnuť najlepšieho bylinného liečivého efektu, je vhodné tieto tinktúry vymerať.

V kúrach sa kombinujú tinktúry z bylín s tinktúrami z púčikov. Byliny tak synergicky pôsobia na organizmus a tým sa zvyšuje ich vzájomná účinnosť.

Veterinárne preparáty Joalis pochádzajú opäť z dielne MUDr. J. Jonáša. Zameriavajú sa na nasledovné zdravotné problémy domácich zvierat, ako psychika – nervová sústava, pohybový aparát, trávenie, dýchanie, koža-srsť, močové cesty, metabolizmus, imunita a obehové a srdcové problémy.