Loading...
  • Alt
Alt

Srdcom celej detoxikácie, ktorej „otcom“ je MUDr. J. Jonáš sú informačné preparáty. Vývoj niektorých z nich trval i 15 rokov než získali dnešnú plne naprogramovanú podobu. 

Ako preparáty fungujú?

Každý preparát pozostáva z radu liečivých rastlín v liehovom alebo fruktóznom roztoku a tzv. informačnej zložky. Tá obsahuje holograficky otlačené informácie o aký toxín sa jedná a o jeho umiestnení v konkrétnom tkanive. Mozog tieto informácie dokáže rozoznať, rozkóduje ich (prečíta hologram) a následne aktivuje v organizme imunitný systém. Ten následne príslušný toxín vylúči svojimi vlastnými silami.

Zloženie a použitie informačných preparátov môžeme analogicky prirovnať k práci antivírového programu v počítači, ktorý prehľadáva súbory a likviduje víry, červy, infikovanie. Podobne pracujú informačné preparáty, ktoré dávajú 2x denne imunitnému systému informáciu kde má zasiahnuť, akým typom imunitnej reakcie a proti čomu. 

Účinok preparátov

Preparáty Joalis nedodávajú do tela žiadne chemické látky, nezasahujú do metabolických procesov. Každý preparát obsahuje veľké množstvo konkrétnych holografických obrazov tkanív a toxínov. Samotné preparáty neodstraňujú toxíny, len poskytujú organizmu informáciu, ako sa toxínov zbaviť s využitím jeho samo liečivých schopností.

Preparáty Joalis pôsobia v oblasti fyzickej i psychickej či mentálnej. Ich účinky sú dlhodobé. Pri detoxikácii sa môžu objaviť detoxikačné prejavy, ktoré sú známkou toho, že organizmus sa zbavuje toxínov. Tieto sú však len prechodné a v priebehu pár dní odznievajú.

Všetky preparáty Joalis sú schválené ako doplnok stravy – nenahrádzajú lieky predpísané lekármi. S liekmi podobne ako s ostatnými potravinovými doplnkami však môžu byť kombinované.

Detoxikácia je riadená informačnými preparátmi a kontrolovaná systémom pravidelných návštev.

poradie na titulke: 3